Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7687
Stary 10.07.2018, 22:26
To by trochę wyjaśniało poprzednie oświadczenie, że jest problem komunikacyjny w urzędzie. Wisła miała podpisaną promesę i na tym bazowali, ktoś poszedł do mediów, że nie ma szans na umowę i się zrobił kwas.

Mnie w tym wszystkim zastanawia Garbarnia na Reymonta. Nie wczytywałem się za bardzo w powody dlaczego wybrali R22 ale logika nakazywała by wybrać Kaufland, nawet jeżeli będzie to jedna trybuna, to tam chyba powinno być taniej i bardziej na ich potrzeby. Wydaje mi się, że miasto zrobiło sobie grunt pod opinię publiczną. Nas wyjebią, pójdzie przekaz, że stadion ma gospodarza gdzie mogą przychodzić rodziny z dziećmi bla, bla a za miesiąc wystąpi Krzysztof Krawczyk i jakoś to będzie.

Dziwne.
Odpowiedz cytując