|
To by trochę wyjaśniało poprzednie oświadczenie, że jest problem komunikacyjny w urzędzie. Wisła miała podpisaną promesę i na tym bazowali, ktoś poszedł do mediów, że nie ma szans na umowę i się zrobił kwas.
Mnie w tym wszystkim zastanawia Garbarnia na Reymonta. Nie wczytywałem się za bardzo w powody dlaczego wybrali R22 ale logika nakazywała by wybrać Kaufland, nawet jeżeli będzie to jedna trybuna, to tam chyba powinno być taniej i bardziej na ich potrzeby. Wydaje mi się, że miasto zrobiło sobie grunt pod opinię publiczną. Nas wyjebią, pójdzie przekaz, że stadion ma gospodarza gdzie mogą przychodzić rodziny z dziećmi bla, bla a za miesiąc wystąpi Krzysztof Krawczyk i jakoś to będzie.
Dziwne.
|