Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7673
Stary 10.07.2018, 22:08
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Zupełnie nic nie wynika z tego dokumentu.
To się zastanów: Proste wnioski

po pierwsze Kowal kłamał na spotkaniu a nie nasza pani prezes

po drugie była wola miasta i nie było przeszkód zeby podpisać umowę w momencie zawarcia tego dokumentu

po trzecie co sie stało przez niecały miesiac, że nagle nie ma możliwości podpisania umowy na dzierżawę, skoro w zeszłym miesiacu dług był o milion zł większy Wtedy pani Król nie widziała niegospodarności? Jak widziała, to skąd pomysł, zeby wystawić Wiśle promese? Brak logiki

po 4 co najważniejsze z tego dokumentu wynika. MIASTO ŁŻE JAK PIES I CHCE NAS WYWALIĆ Z REYMONTA! OBUDŹCIE SIĘ !!!!!
Ostatnio edytowane przez regan : 10.07.2018 o godz. 22:12.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując