TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Zupełnie nic nie wynika z tego dokumentu.
|
To się zastanów: Proste wnioski
po pierwsze Kowal kłamał na spotkaniu a nie nasza pani prezes
po drugie była wola miasta i nie było przeszkód zeby podpisać umowę w momencie zawarcia tego dokumentu
po trzecie co sie stało przez niecały miesiac, że nagle nie ma możliwości podpisania umowy na dzierżawę, skoro w zeszłym miesiacu dług był o milion zł większy

Wtedy pani Król nie widziała niegospodarności? Jak widziała, to skąd pomysł, zeby wystawić Wiśle promese? Brak logiki
po 4 co najważniejsze z tego dokumentu wynika.
MIASTO ŁŻE JAK PIES I CHCE NAS WYWALIĆ Z REYMONTA! OBUDŹCIE SIĘ !!!!!