Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7665
Stary 10.07.2018, 21:43
Drugi raz przeklejam ten fragment
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...ywo_26268.html
Dyrektor ZIS, Krzysztof Kowal: Cracovia płaci mniej, ponieważ ponosi wszystkie koszty utrzymania obiektu. Jest



Stad ta roznica. Wisla tak chciala.
I jeszcze pod rzadami naszych zarzadzajych dlug urosl o 2 mln. rewelacja.


Lubu dubu lubu dubu niech zyje nam prezez naszego klubu
Odpowiedz cytując