Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7662
Stary 10.07.2018, 21:35
No i co to zmieni ? Nic.

Jutro miasto powie że się przejezyczylo / nie to miało na myśli / zaszło nieporozumienie etc.

Skupmy się jak spłacić swoje należności, bo bez tego chuja zdziałamy. Umowy dalej nie ma i patrząc na nasze stanowisko to nie będzie.

Dalej będziemy .......ili o promesach, to że zydy płacą 450 tys etc, ale siedząc na trybunach w Tychach.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując