Ogryzek napisał(a):

A co to ma znaczenie wielki sędzio?
Pytam jeszcze raz - dlaczego od wielu wielu lat parchy płaca za stadion 0,5 mln a my 3 mln?
Kto ma racje w tym sporze? Nas koo.rwy miejskie doją jak mogą na czele z Majchrowskim, Kowalem czy inną szmatą Król.
Ten stadion ciągnie nas od lat na dno. Już Bednarz lata temu płakał nad kosztami utrzymania stadionu. A skąd biedny TS z odziedziczonymi długami po TF ma wziąć kasę?
|
Dlaczego Cracovia ma lepiej ? Odpowiedź jest bardzo logiczna. Bo ma "swojego" prezydenta. Dlaczego Majchrowski na nich patrzy bardziej przychylnie ? Być może mu w czymś pomogli, być może są powiązani interesami, być może pomogli wstawić ludzi do rady miasta. Tak skonstruowany jest świat, mieć pretensje do Majchra że faworyzuje to środowisko które mu pomaga jest czymś irracjonalnym. Jest to normalne zachowanie na całym świecie.
Trzeba było ganiać z ulotkami próbować wstawić więcej własnych ludzi do rady miasta itd, może byłoby lepiej. Rozliczać trzeba najpierw siebie potem dopiero innych.