|
1. Gra poza R22 to, jak ktoś już pisał, powolna agonia. Skończy się upadłością, tylko dłużej będzie boleć.
2. Zarząd jest całkowicie niekompetentny, utracił zaufanie większości kibiców i powinien się podać do dymisji.
3. Twarde stanowisko miasta na 3 miesiące przed wyborami samorządowymi, gdzie liczy się każdy głos, jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Nikt o zdrowych zmysłach walcząc o reelekcję nie chce narażać się tak licznej grupie wyborców, jakimi są kibice Wisły. I tutaj widzę szanse, że jest drugie dno i ktoś chce nasz klub przejąć/ odsunąć TS.
|