El'kabat napisał(a):

|
Oświadczenie dość mocno agresywne. Ale chodźmy na wojnę z miastem. Dostaniemy następne gongi i skończy się to jeszcze gorzej dla nas.
|
Jak gorzej? Już się skończyło gorzej. Podkul ogon, jak chcesz.
Zostaje nam Chorzów czy tam Sosnowiec i tyle.
Co robić, z parchatym Majchrowskim nie wygramy.