Ogryzek napisał(a):

A jak mielibyśmy wygrać? Skoro miasto chce nas zdegradować/zlikwidować?
Parchactwo od lat ciągną za uszy jako ich udziałowiec a od nas tylko mendy doić potrafią. W tej walce z pasiastym Majchrowskim nie mamy szans. Nic nie zrobią dla nas.
Płacimy 6 razy więcej niż parchy za stadion, im mogą pomóc a nam?
Jak mamy z nimi wygrać?
|
ruszyć dupy i wyjść w kilka tysięcy osób na ulice....