Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7642
Stary 10.07.2018, 21:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A jak mielibyśmy wygrać? Skoro miasto chce nas zdegradować/zlikwidować?

Parchactwo od lat ciągną za uszy jako ich udziałowiec a od nas tylko mendy doić potrafią. W tej walce z pasiastym Majchrowskim nie mamy szans. Nic nie zrobią dla nas.

Płacimy 6 razy więcej niż parchy za stadion, im mogą pomóc a nam?

Jak mamy z nimi wygrać?
ruszyć dupy i wyjść w kilka tysięcy osób na ulice....

Odpowiedz cytując