Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7631
Stary 10.07.2018, 20:25
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Co do zarządu debili - mam niestety takie obawy. Albo robią wałki. Albo trzecia opcja: miks tych dwóch rzeczy.

Bo sorry, ale wiedząc o długu wobec miasta po co zatrudniali Carillo? O ile można teraz kłamać, że chcieli powalczyć o puchary (fenomen: zatrudnienie drogiego trenera zamiast kupna dobrych piłkarzy), to z Lisem sprawa wygląda klarownie:

- kupiono za 0,5 miliona złotych bramkarza, wiedząc że musimy za dwa tygodnie wyczarować kilka milionów złotych...

Jak to nazwać inaczej jak wałkiem/debilizmem?
.
Raczej po prostu liczyli, że po raz kolejny się uda jakoś to załatwić.
Nie wiem na jakiej podstawie tak zakładali? Promesy? Źe wcześniej się udało rozłożyć na raty i ich nie płacić? Że miasto jednak odpuści w imię tradycji? Ale to wyjaśnia te wszystkie działania
Odpowiedz cytując