Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7621
Stary 10.07.2018, 19:55
wester napisał(a):Wyświetl post
To nie mnie się pytaj tylko tych co zarządzali klubem co nawyrabiali bo mam wrażenie ze przestali panować nad sytuacją. Trzeba się łapać każdego rozwiązania, każdej deski ratunku, które może uratować klub jeśli istnieje zagrożenie nie wystąpienia w rozgrywkach.
To jest TROLLIN nie wyobraża sobie, aby ktoś w ten sposób mógł się kompromitować.

Odpowiedz cytując