Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7619
Stary 10.07.2018, 19:51
Nie oszukujmy się, granie w Tychach, czy innych Chorzowach to gwóźdź do trumny. Nigdzie nie wygenerujemy choćby zbliżonych wpływów z dnia meczowego jak na R22. Sytuacja finansowa będzie się pogarszać.

Jeśli nie uda się jakoś, finalnie, rzutem na taśmę wynegocjować niższego czynszu i częściowego umożenia długu, rozratowanie, czy przesunięcia w czasie płatności tegoż długu to powinniśmy bardzo poważnie rozważyć kwestie ogłoszenia upadłości.

Dziś ŁKS, czy Widzew wracają na szczyt, bez długów, czyści. My też moglibyśmy wrócić. Z takim miastem trzeba byłoby jednak pomyśleć o własnych terenach i własnym, niewielkim stadionie, który mógłby dawać szansę zarobku, a w przyszłości umożliwiał rozbudowę.
Jeśli wyjebiemy się do 5 ligi przez kwestie stadionowe, to nie wyobrażam sobie gry na obiekcie ,,miejskim" w przyszłości, choćby po to by zrobić i na złość, tak by zrozumieli że ten obiekt bez Wisły nie ma sensu egzystencji.
Odpowiedz cytując