Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7594
Stary 10.07.2018, 18:09
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
2. Cupiał nigdy więcej nie wejdzie w tę zabawę. Musiałby zrobić to z trzykrotnie większą pompą niż zrobił to po raz pierwszy. To nierealne.
nie zgodzę się. Teraźniejsza sytuacja finansowa Wisły paradoksalnie chyba jest lepsza niż wtedy gdy ją opuszczał. Odzyskałby klub za przysłowiową złotówkę, mając do spłaty bieżące zadłużenie... Przy MĄDRYM zarządzaniu i np. inwestycji na poziomie 10 baniek, mógłby spokojnie włączyć się do walki o puchary i tym samym szybki zwrot lub balans. zawodnicy gdyby dostali info że przychodzi poważny właściciel z gwarancją pensji, zaczęliby grać i takiego Arsenića czy Imaza zaraz byśmy pchnęli za dobrą kasę mi już by BC się cieszył. Tu trzeba tylko 5 baniek na stadion teraz a i myślę, że miasto z Cupiałem by się prędzej dogadało na spłatę terminową, więc i tej kasy nie trzeba by wyciągać od razu z kieszeni.
Tu trzeba tylko mądrych ludzi do zarządzania, i kogoś wiarygodnego z kasą na dzień dobry. Cupiał ma potencjał. Kocha Wisłę.
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując