Wyświetl pojedynczy post
mesjasz
Banita
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7590
Stary 10.07.2018, 17:53
Możemy tak pytać i pytać, w dzisiejszych czasach media społecznościowe mają największe przebicie i znaczenie, trzeba zorganizowac jakąś akcje, hasztagi na tt o wydarzenie na fb, wciągnąć Iwana, Kosowskiego, niech ludzie których głos w mediach sie liczy nam pomogą i nie zarządowi, niech zrobią to dla kibiców i klubu który im w życiu pomógł, zrzutki, czy presja na urzędników, nie można wyrzucić 112letniego klubu tak zasłużonego dla miasta za 5mln złotych, zróbmy coą, skończmy .......ić!

Gdyby Błaszczykowski sie w to włączył, każdy w Polsce szanuje tego człowieka
Odpowiedz cytując