Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7588
Stary 10.07.2018, 17:46
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zrozumiałe?

Co tu jest zrozumiałe To ze drenują nas chorą kwotą za najem? Płacimy 6 razy tyle co parchy, a stadion mamy tylko 2 razy większy
Z dzisiejszego spotkania
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...ywo_26268.html
"Dyrektor ZIS, Krzysztof Kowal: Cracovia płaci mniej, ponieważ ponosi wszystkie koszty utrzymania obiektu. Jest operatorem. Wisła, na życzenie klubu sprzed kilku lat, wynajmuje obiekt tylko na mecze"
Odpowiedz cytując