Ogryzek napisał(a):

Zrozumiałe?
Co tu jest zrozumiałe To ze drenują nas chorą kwotą za najem? Płacimy 6 razy tyle co parchy, a stadion mamy tylko 2 razy większy
|
Z dzisiejszego spotkania
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...ywo_26268.html
"Dyrektor ZIS, Krzysztof Kowal: Cracovia płaci mniej, ponieważ ponosi wszystkie koszty utrzymania obiektu. Jest operatorem. Wisła, na życzenie klubu sprzed kilku lat, wynajmuje obiekt tylko na mecze"