cudlaty napisał(a):

A może to właśnie o to w tym wszystkim chodzi, by zmienić Zarząd i być może przejąć część akcji w klubie? Może Majchrowskiemu nie pasują "miśki" i cała reszta w Wiśle S.A. a może i w TSie i chcą się pozbyć tego "problemu" przed wyborami? Może te "negocjacje" to taka gra po to by TA propozycja o udziałach i przejęciu Zarządu wyszła od Wisły, bo jak wiemy do tej pory niekoniecznie nasi Właściciele chcieli się zgodzić na 51% udziałów dla nowego właściciela?
mam jeszcze dalszy ciąg tej teorii ale już może sobie odpuszczę jej publikację tutaj
|
Być może masz rację.
Cała otoczka wskazuje, że Miasto chce się pozbyć TS-u poprzez wykorzystanie dramatycznej sytuacji Wisły, której TS jest właścicielem.
Być może nowy właściciel miałby szanse na dogadanie się z miastem.
Ale kto mógłby nim być?
Przecież ani nie miasto, ani nie Filipiak
No chyba, że ktoś stojący (od lat) za Majchrowskim, jakaś wspierająca go potężna grupa "wspólnych interesów"?
Nie muszę dodawać, że byłoby to wpadnięcie z deszczu pod rynnę?