Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7581
Stary 10.07.2018, 17:35
A ja mam inny pomysł. Skoro nic się nie da z tym stadionem zrobić, to przerobić ten bubel na lofty w stylu Arsenalu a obok wzdłuż ul Reymonta wybudować nowy funkcjonalny stadion, który będzie na siebie zarabiał i cieszył oko lokalnych przechodniów
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując