Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7579
Stary 10.07.2018, 17:25
tomaso napisał(a):Wyświetl post
Wybory- format klubu na styl hiszpański
Wisla Krakow jest stowarzyszeniem gdzie kazdy sie moze zapisac oplacac skladki i ma teoretyczna mozliwosc zarzadzac calym Teesem lub jedna z sekcji.
Odpowiedz cytując