As napisał(a):

Tez bylem podobnego zdania, ze trzeba sie zorganizowac i wplacic kase lub wykupic karnety ale nie widze obecnie zadnych szans powodzenia tej akcji. Z tego co czytam i gadam z ludzmi to zaufanie do zarzadu w kwestii finansow jest dosyc niskie - ludzie nie wierza, ze ich pieniadze bylyby dobrze spozytkowane.
Kto moze zapewnic, ze my wplacimy powiedzmy 8 milionow a zarzad nie wysle Stolarczyka na "urlop" i nie wezmie sobie kolejnego trenera ze sztabem za 170 tysiecy miesiecznie.
|
Od kiedy Wisła ma problemy finansowe? Bo raczej nie zaczęły się w momencie pojawienia się TS-u.
I jak w kilku ostatnich latach wyglądała u nas sprzedaż karnetów? Raczej tragicznie.
Ja dzisiaj nie kupię karnetu bo zarząd zły tylko szkoda że wcześniej jak właściciel był inny to też mało kto ten karnet kupił.