Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7560
Stary 10.07.2018, 16:50
Cytat:
Krzysztof Kowal, ZIS: Daliśmy promesę, z zastrzeżeniem, że spłacą zaległości. To była warunkowa promesa, by 30 dni przed pierwszym meczem mogli pokazać dokument w PZPN-ie.
To mnie jeszcze intryguje. Na początku, gdy zarząd dostał odmowę podpisania nowej umowy zakrywał się promesą. Teraz dopiero wychodzi na to, że była to promesa z warunkiem, że spłacą dług. I co, na prawdę polecieli aż tak w ch.uja?
Odpowiedz cytując