Ogryzek napisał(a):

Przecież argument że są przychody ze skyboxów świadczy o niedorozwoju ludzi którzy tak piszą.
Jest przychód, dochód i zysk.
Nie można pokazywać pozycji przychodowej bez pokazania kosztów i dochodu - to prostacka manipulacja. Równie żenująca jak z tym mailem.
Dochód brutto za 2017 wyniósł około 115 tyś pln - czyli około "0".Z czego Wisłą ma spłacać stare długi jak właściwie nie generuje zysku?
|
Pytanie jest ciagle dlaczego nie generuje. Albo tez dlaczego ciagle nie splaca.
Pisalem,ze Sarapata podjela ryzkowna gre,ale do tej sytuacji doprowadzila troche sama.. Pisalem tez,ze jestem tu z nia,bo trudno,azeby Wisla grala poza miastem. Wydaje sie wiec,ze jednak po wielu "trudnych rozmowach" i innych tego typu komunikatach dogadamy sie z miastem,bo decyzja wciaz jest z gatunku politycznych..
Ale sadze,ze to bedzie ostatni raz,a klub bedzie musial splacic cale zadluzenie nie od razu,ale na znacznie mniej korzystnych warunkach.