Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7532
Stary 10.07.2018, 16:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Przecież argument że są przychody ze skyboxów świadczy o niedorozwoju ludzi którzy tak piszą.

Jest przychód, dochód i zysk.

Nie można pokazywać pozycji przychodowej bez pokazania kosztów i dochodu - to prostacka manipulacja. Równie żenująca jak z tym mailem.

Dochód brutto za 2017 wyniósł około 115 tyś pln - czyli około "0".Z czego Wisłą ma spłacać stare długi jak właściwie nie generuje zysku?
Pytanie jest ciagle dlaczego nie generuje. Albo tez dlaczego ciagle nie splaca.

Pisalem,ze Sarapata podjela ryzkowna gre,ale do tej sytuacji doprowadzila troche sama.. Pisalem tez,ze jestem tu z nia,bo trudno,azeby Wisla grala poza miastem. Wydaje sie wiec,ze jednak po wielu "trudnych rozmowach" i innych tego typu komunikatach dogadamy sie z miastem,bo decyzja wciaz jest z gatunku politycznych..

Ale sadze,ze to bedzie ostatni raz,a klub bedzie musial splacic cale zadluzenie nie od razu,ale na znacznie mniej korzystnych warunkach.
You'll never know...
Odpowiedz cytując