regan napisał(a):

|
Byli ponoć na ważniejszym spotkaniu w Majchra w tym samym czasie. Po drugie chodzą słuchy, że pani Prezes i ta bura s... od zegarka nie przepadają za sobą to lepiej jakby faktycznie się nie spotkały na tym posiedzeniu
|
Wg lovekrakow.pl zarząd przed posiedzeniem komisji spotkał się z prezydentem. Na posiedzenie komisji zaproszenie dostali prezes oraz wice prezes Wisły Kraków.