Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7530
Stary 10.07.2018, 16:02
Ten list ma większe znaczenie niż sobie wyobrażacie i przykładacie do niego zbyt małą wagę.

Wszyscy wiemy, że nie napisał go kibic, a ludzie od miasta.

Jaki jest ich motyw?

To proste, wystarczy przeczytać list.

Padają w nim zarzuty, że ludzie z zarządu mają brudne ręce. Ludzie od miasta nie odważyliby się publicznie oskarżyć o to zarząd, stąd ten list i zasłanianie się anonimowym kibicem.

Do tego słowa, że "według kibica" nie wolno podpisywać umów z tym zarządem i albo trzeba ich olać albo czekać na innych właścicieli.

To pokazuje, że ludzie od miasta mają bardzo złe zdanie na temat zarządu, nieoficjalnie oskarżają ich o nieczyste interesy i nie mają zamiaru się z nimi dogadywać.

To najważniejsza informacja z tego wydarzenia

I to w CH*J zła informacja
Odpowiedz cytując