FraMat napisał(a):

W tym masz rację...
Inne miasta wspierają finansowo kluby piłkarskie, Kraków nie czyni tego wobec Wisły.
Z tym, że właścicielami Górnika są Urząd Miasta i Allianz, a nie żaden TS.
Dziwisz się, że właściciele (Miasto Zabrze) finansuje swoją spółkę, a Miasto Kraków nie finansuje spółki, której nie jest właścicielem?
|
Ja nie oczekuje, żeby miasto nam płaciło na działalność tylko, żeby nas w ch.uja nie robiło ot tyle.
Podany przykład pokazuje, że jak ktoś chce to pomoże a nam nie chcą pomóc tylko nas chcą udupić, szczególnie dzisiaj było to widać na tej ich hucpiarskiej konferencji. I tyle