Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7523
Stary 10.07.2018, 15:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post
W tym masz rację...
Inne miasta wspierają finansowo kluby piłkarskie, Kraków nie czyni tego wobec Wisły.

Z tym, że właścicielami Górnika są Urząd Miasta i Allianz, a nie żaden TS.

Dziwisz się, że właściciele (Miasto Zabrze) finansuje swoją spółkę, a Miasto Kraków nie finansuje spółki, której nie jest właścicielem?
Ja nie oczekuje, żeby miasto nam płaciło na działalność tylko, żeby nas w ch.uja nie robiło ot tyle.

Podany przykład pokazuje, że jak ktoś chce to pomoże a nam nie chcą pomóc tylko nas chcą udupić, szczególnie dzisiaj było to widać na tej ich hucpiarskiej konferencji. I tyle
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując