Jam55 napisał(a):

|
Nie rozumiem tylko jednego co robi w tym momencie Zarząd? Na najważniejsze spotkanie z dłużnikiem zostaje wysłany dyr. Gołda. Nie pojawia się ani prezes ani wice prezes. Myślę że w tak trudnej sytuacji do negocjacji powinna pojawić się osobiście prezes Sarapata. PRowo wygląda to nie ciekawie jakby Zarząd zlał miasto. Musimy pamiętać że Wisła to nie cały Kraków i wielu mieszkańców patrzy na to trochę przez inny pryzmat niż my.
|
Byli ponoć na ważniejszym spotkaniu w Majchra w tym samym czasie. Po drugie chodzą słuchy, że pani Prezes i ta bura s... od zegarka nie przepadają za sobą to lepiej jakby faktycznie się nie spotkały na tym posiedzeniu