Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7521
Stary 10.07.2018, 15:47
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tylko jednego co robi w tym momencie Zarząd? Na najważniejsze spotkanie z dłużnikiem zostaje wysłany dyr. Gołda. Nie pojawia się ani prezes ani wice prezes. Myślę że w tak trudnej sytuacji do negocjacji powinna pojawić się osobiście prezes Sarapata. PRowo wygląda to nie ciekawie jakby Zarząd zlał miasto. Musimy pamiętać że Wisła to nie cały Kraków i wielu mieszkańców patrzy na to trochę przez inny pryzmat niż my.
Byli ponoć na ważniejszym spotkaniu w Majchra w tym samym czasie. Po drugie chodzą słuchy, że pani Prezes i ta bura s... od zegarka nie przepadają za sobą to lepiej jakby faktycznie się nie spotkały na tym posiedzeniu
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując