|
Z przebiegu dzisiejszych obrad wynika, że w "mieście" uważają, że klub stać na spłatę zadłużenia. Padł zarzut wysokich płac dla Zarządu milionowe przychody ze skybox. Proponuję ustalenie dobrowolnego nadzoru finansowego z miasta nad klubem jeśli to jest prawnie możliwe. Niech ktoś w końcu sprawdzi jak to faktycznie jest.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|