|
Temat stadionu w Krakowie pozamiatany.
Co ze wszystkimi kupionymi karnetami? Co z umowami sponsorskimi, strefą VIP i masą innych spraw jak będziemy grać w Niecieczy etc ?
I co z PZPN? Gdzie podobno dali im 100% informację, że 11 lipca podpiszemy umowę na korzystanie ze stadionu na Reymonta.
Daliśmy miastu ogromną satysfakcję do takiego działania. Nikt z nich umowy z nami nie podpisze, mając na uwadze długi i nie dotrzymywanie kolejny raz słowa.
|