Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7510
Stary 10.07.2018, 15:33
Jak ktoś nie płaci czynszu za mieszkanie to go wypierdalają na bruk, bez znaczenia ile tam wcześniej mieszkał.

Tak jest w tym przypadku. To jest przykre, ale wszyscy myślący głowami a nie wyrostkami robaczkowymi to przyznają. Trzeba było płacić. Nie Ramirezy czy Carillo, nie szturm na puchary, a stadion.

Zarząd myślał że "jakoś to będzie"? Czy w stylu holendersko-basałajowym policzono kasę której nie było w kieszeni?

Co my teraz możemy? Liczyć, że ktoś JESZCZE DZIŚ wynajmie nam stadion...

Cytat:
Wisła Kraków SA ma nadzieję, że zaistniała sytuacja odłożenia zawarcia umowy na dzierżawę stadionu przy ul. Reymonta 20 to wynik nieporozumienia i braku przepływu wszystkich informacji między stronami.
....A MAĆ
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 10.07.2018 o godz. 15:37.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując