Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7508
Stary 10.07.2018, 15:26
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że ja napisałem list ?
Widać jak bardzo Cię to wszystko cieszy, może dlatego? Taka reakcja obronna, skończyła się Wisła bogata to niech nie będzie żadnej.

7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Niewiarygodny skandal ta postawa miasta.

Ale... Wisla sobie sama winna. Niekompetencja, amatorszczyzna, wiejskie cwaniactwo i cynizm.

Roz.......ili klub w drzazgi.
Oni, czy Cupiał? Te wszystkie długi które spłacamy to skąd?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując