zim zum napisał(a):

|
Sugerujesz, że ja napisałem list ?
|
Widać jak bardzo Cię to wszystko cieszy, może dlatego? Taka reakcja obronna, skończyła się Wisła bogata to niech nie będzie żadnej.
7 kotów napisał(a):

Niewiarygodny skandal ta postawa miasta.
Ale... Wisla sobie sama winna. Niekompetencja, amatorszczyzna, wiejskie cwaniactwo i cynizm.
Roz.......ili klub w drzazgi.
|
Oni, czy Cupiał? Te wszystkie długi które spłacamy to skąd?