Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21832
Stary 10.07.2018, 11:04
Steblecki ?

Wy chyba sobie jaja robicie
Wiem, że Wisła jest w doopie w tym momencie, przygarniamy zawodników, którzy mieli nas gdzieś lata temu a teraz kiedy im (jak i nam) się nie wiedzie to nas kochają...
... no ale panowie !


to już ten Sorin Oproiescu jest od niego lepszy
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 10.07.2018 o godz. 11:08.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując