Steblecki ?
Wy chyba sobie jaja robicie

Wiem, że Wisła jest w doopie w tym momencie, przygarniamy zawodników, którzy mieli nas gdzieś lata temu a teraz kiedy im (jak i nam) się nie wiedzie to nas kochają...
... no ale panowie !
to już ten Sorin Oproiescu jest od niego lepszy
