Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
21830
10.07.2018, 11:02
IncognitoTSW
napisał(a):
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19651
Steblecki niestety trafił do GKS Tychy, liczłem że uda nam się go zgarnąć
Ja wiem że przychodzą Kokokszki i Surmy do nas ostatnio ale płakać po Stebleckim to prawie tak jakby Cracovia płakała że Małecki do nich nie przychodzi.
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred