Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6073
Stary 10.07.2018, 10:14
zim zum napisał(a):Wyświetl post
W Białce zarabiał 8 tysięcy na miesiąc. Myślisz, że tu pracuje za mniej ?
Nie wiem czy to dużo czy mało jak na trenera CLJ. Nie znam stawek ale jestem sobie w stanie wyobrazić ze gość mógł zejść ze stawki w ramach inwestycji w swój rozwój. Po tylu latach gry pewnie ma co do garnka włożyć i bez tych 8 tysięcy z Białki
Odpowiedz cytując