zim zum napisał(a):

W Białce zarabiał 8 tysięcy na miesiąc. Myślisz, że tu pracuje za mniej ?
|
Nie wiem czy to dużo czy mało jak na trenera CLJ. Nie znam stawek ale jestem sobie w stanie wyobrazić ze gość mógł zejść ze stawki w ramach inwestycji w swój rozwój. Po tylu latach gry pewnie ma co do garnka włożyć i bez tych 8 tysięcy z Białki
