Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6069
Stary 10.07.2018, 08:40
Jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi albo się bierze kogoś kto za darmo będzie pracował. Nie wiem jakim trenerem jest Surma ale podejrzewam ze będzie pracował za frytki wiec o ile nie ma kogoś tańszego na podobnym poziomie to trzeba sobie schować dawne urazy do kieszeni.
Odpowiedz cytując