Fugiel napisał(a):

|
Dokladnie, nie wierze w to, ze w Krakowie nie ma osoby co by nie sypnela 10 mln zl na Wisle.
|
Podstawowa sprawa że nikt normalny nie chciałbym kupić klubu w pakiecie z WSH i z artykułami do prasy które są z tym związane, tym bardziej że pokazali silę poprzedniemu właścicielowi wymuszając odwołanie prezesa. Trzeba mówić o tym otwarcie, że jest to istotne.
Nasza gospodarka w której nie mamy marek globalnych oraz takiego poczucie odpowiedzialności przedsiębiorców za sprawy społeczne utrudnia tu zadanie. Jeśli ktoś będzie chciał tu zainwestować to dla niego najistotniejszą sprawą będzie klient określany mianem tzw janusza który chce przyjść z rodziną obejrzeć mecz, wypić piwko i zjeść kiełbasę zrobić zdjęcie na facebooka nikt nie będzie chciał być kojarzy z takimi dziwactwami z jakimi mamy do czynienia na derbach.
Wyobraźcie sobie że jesteście takim właścicielem jak Bogusław Cupial łożycie kasę na bieganie za piłką zamiast kupić sobie jacht i pływać z modelkami po morzu, Potem kilku gość się obraza i robi Ci wielki protest na cały Kraków że im się prezes nie podoba bo nie pozwolił im odpalić fajerwerk. Na jego miejscu tez bym sobie dał spokój. Tu pytanie czy BC ma jeszcze w sercu trochę sentymentu oraz wolnej gotówki.