Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7460
Stary 09.07.2018, 19:42
rav napisał(a):Wyświetl post

Jak jest z tym zaufaniem widać chociażby po dyskusji na tym forum. I wielu innych dyskusjach, które na temat Wisły toczycie w realnym świecie.
I to jest bardzo ważny wątek całek sprawy. W rozmowach z postronnymi można wręcz wyczuć, że ludzie trzymają stronę Majchrowskiego" "bardzo dobrze, niech zrobi porządek z kibolami"; "ja muszę spłacać kredyt to dlaczego oni mają nie płacić miastu" itp. itd. I to nie są ludzie obcy w stosunku do Wisły, ale tacy, którzy w innym klimacie kupiliby bilet czy karnet. Można się z tym zgadzać lub nie, ale nie można zaprzeczyć, że Wisła nic nie zrobiła, aby odciąć się grubą kreską od określonych środowisk. Zawsze były mętne tłumaczenia, że no w sumie jest najemcą jak każdy inny więc nie możemy mu nić zrobić itd.. Może i tak, ale chodzi o wizerunek. Na dokładkę Dukat zawodowo kiedyś związany z wiadomą osobą jako wiceprezes zarządu Spółki.. I tak samo jak Ci ludzie, myślą też potencjalni sponsorzy, którzy byliby w stanie Wiśle pomóc. Ale muszą mieć absolutną pewność o czystości tego biznesu.
Ostatnio edytowane przez nesta : 09.07.2018 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując