Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7452
Stary 09.07.2018, 18:05
Pisząc, że "mogę zrobić w sobotę" mam na myśli to, że zrobienie czegoś takiego to nie jest żaden techniczny problem i w kilka dni można to przygotować.

Natomiast kompletnie nie wierzę w tym momencie w powodzenie takich akcji.

Wcześniejsze akcje na fans4club robione były w nieco lepszym dla klubu momencie, trwały miesiąc, jedna z nich kończona była meczem, a przyniosły 820 i 430 tys. zł przychodu. Klub na "przedwczoraj" potrzebuje 3,9 mln.

Dodatkowo, żeby jakakolwiek akcja wśród kibiców przyniosła pozytywny efekt to muszą oni ufać zarządowi klubu. Muszą być pewni, że wpłacając swoje ciężko zarobione pieniądze, zostaną one wydane w rozsądny i skuteczny sposób.

Jak jest z tym zaufaniem widać chociażby po dyskusji na tym forum. I wielu innych dyskusjach, które na temat Wisły toczycie w realnym świecie.
Odpowiedz cytując