|
Pisząc, że "mogę zrobić w sobotę" mam na myśli to, że zrobienie czegoś takiego to nie jest żaden techniczny problem i w kilka dni można to przygotować.
Natomiast kompletnie nie wierzę w tym momencie w powodzenie takich akcji.
Wcześniejsze akcje na fans4club robione były w nieco lepszym dla klubu momencie, trwały miesiąc, jedna z nich kończona była meczem, a przyniosły 820 i 430 tys. zł przychodu. Klub na "przedwczoraj" potrzebuje 3,9 mln.
Dodatkowo, żeby jakakolwiek akcja wśród kibiców przyniosła pozytywny efekt to muszą oni ufać zarządowi klubu. Muszą być pewni, że wpłacając swoje ciężko zarobione pieniądze, zostaną one wydane w rozsądny i skuteczny sposób.
Jak jest z tym zaufaniem widać chociażby po dyskusji na tym forum. I wielu innych dyskusjach, które na temat Wisły toczycie w realnym świecie.
|