|
Teraz pierwsza drużyna ma trenera i aż 3 asystentów plus CLJ gdzie trenerem został Surma to daje w sumie 5 osób gdzie mieliśmy ciąć wydatki na pensje...
Jeżeli Sobol tak się chciał szkolić to mógł iść do CLJ która teraz będzie bardziej prestiżowa i tam podnosić swoje kwalifikacje i pokazać co potrafi, była by to wymiana z Jopem który by znów nabierał doświadczenia, jeżeli tak to można nazwać, przy Stolarczyku....
Co do Kokoszki to nie mam pojęcia po co go chcą kontraktować, jeżeli mamy stawiać na młodych to stawiajmy a nie bierzmy gościa który za rok czy dwa skończy karierę i od którego, powiedzmy sobie szczerze, młodzi za dużo się nie nauczą.
|