rav napisał(a):

As, prosze Cie...
Moge zrobic donejty w sobote na Wisla - Zilina. Uzbieramy w porywach rownowartosc 2 karnetow.
|
No to w sumie zrob i zobaczymy ile sie uzbiera. Kluczem jest oczywiscie naglosnienie akcji tak zeby wiedzieli o niej nie tylko czytelnicy tego tematu.