Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7438
Stary 09.07.2018, 16:29
rav napisał(a):Wyświetl post
As, prosze Cie...
Moge zrobic donejty w sobote na Wisla - Zilina. Uzbieramy w porywach rownowartosc 2 karnetow.
No to w sumie zrob i zobaczymy ile sie uzbiera. Kluczem jest oczywiscie naglosnienie akcji tak zeby wiedzieli o niej nie tylko czytelnicy tego tematu.
Odpowiedz cytując