|
Katowicki Sport (czytaj Miga):
(...)Na pieniądze czeka też Pol Llonch. Manager twierdzi, że klub jest mu winien 20 tysięcy euro i ma zamiar pójść z tą sprawą do FIFA.
Jeszcze dość zabawny fragment, już w formie ciekawostki:
W piątek Wisła wysłała do Juliana Cuesty wezwanie, by rozliczył się ze... sprzętu - spodenek, bluz bramkarski, itd. Podliczono go na 4 tysiące złotych.
Edit: A Cuesta już oficjalnie w Arisie Saloniki.
Ostatnio edytowane przez Hives4 : 09.07.2018 o godz. 15:36.
|