|
Ja rozumiem, że tłumy potencjalnych trenerów, gotowych przymknąć oko na brak punktualnej wypłaty stoją przed siedzibą klubu?
Teraz są specjalne okoliczności i wiślakiem nie jest ten, co pyszczy o swojej wiślackości, tylko ten, co Wiśle pomaga.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|