|
Bardzo dużo racji, bądźmy realistami.
Wg mnie fakty przytoczone przez @Hives4 odnośnie stylu bycia są w kontekście trenowania młodzieży gorsze niż to, że koleś 20 lat temu jako młokos rzucił koszulką. Specjalista od w gruncie rzeczy podobnych "akcji protestacyjnych" zdaje się będzie naszym nominalnym lewoskrzydłowym w tym sezonie.
Mimo wszystko życzę powodzenia i zamknięcia ust wszystkim nieprzekonanym.
|