PAWEŁ napisał(a):

A to Wisła nie wychodzi na prosta
|
Zależy co przez to rozumiesz. Jeśli to że długów jest do spłacenia mniej niż dwa lata temu to tak, wychodzi. Jeżeli masz na myśli bezpieczeństwo finansowe, rozwój sportowy i odbudowę pozycji w lidze - nie, do tego nam daleko.