1q2 napisał(a):

Oczywiście powinieniem to napiać na początku - Wisła nigdy nie prosiła się o tak duży i drogi stadion. Projekt z tego co pamiętam był na 20 tyś z o wiele mniejszym kosztem tak budowy jak i utrzymania. To że majcher dał ziomowi zarobić i powiększyli to, licząc na Euro, to nie powinna być nasza sprawa.
Tu Wisła ma racje - powinniśmy płacić tyle co sąsiadka, no ale że umowy był jakie były...
|
Wisłę guzik powinno obchodzić za ile ten stadion został wybudowany, ale jaką ma realnie wartość. Ceny też powinny być rynkowe, nie może być tak,.że Śląsk Wrocław za lepszy stadion płaci 1 mln złotych/rocznie a Wisła 2,5x tyle.