Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12015
Stary 08.07.2018, 13:21
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście powinieniem to napiać na początku - Wisła nigdy nie prosiła się o tak duży i drogi stadion. Projekt z tego co pamiętam był na 20 tyś z o wiele mniejszym kosztem tak budowy jak i utrzymania. To że majcher dał ziomowi zarobić i powiększyli to, licząc na Euro, to nie powinna być nasza sprawa.

Tu Wisła ma racje - powinniśmy płacić tyle co sąsiadka, no ale że umowy był jakie były...
Wisłę guzik powinno obchodzić za ile ten stadion został wybudowany, ale jaką ma realnie wartość. Ceny też powinny być rynkowe, nie może być tak,.że Śląsk Wrocław za lepszy stadion płaci 1 mln złotych/rocznie a Wisła 2,5x tyle.
Odpowiedz cytując