Elendil napisał(a):

|
od tego są ludzie z działu marketingu, aby wiedzieli jak dojść do takich osób, których na co dzień nie interesuje kibicowanie. Myślę, że ludzi w Krakowie, którzy obejrzeliby na żywo AS Monaco, jest sporo. Mogli by być na meczu, ale o nim nie wiedzieli, bo nie mają polubionego fb Wisły i nie wchodzą na jej forum.
|
Mysle ze ludzie grajacy w szachy na plantach nie są naszym targetem
A jak ktos sie nie interesuja pilka nozna to niby czemu miałby obejrzec na żywo jakieś Monaco?
