Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7377
Stary 07.07.2018, 21:40
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
No tak, masz rację, w dupie mi się przewraca
Czego ja chcę, przecież gdyby nie oni to by była IV liga a poza tym jest wszystko fajnie
Dokladnie. W dupie sie Tobie i innym przewraca.

Za duże macie oczekiwania. Dajcie więcej od siebie.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując