bridgeburner napisał(a):

No tak, masz rację, w dupie mi się przewraca
Czego ja chcę, przecież gdyby nie oni to by była IV liga a poza tym jest wszystko fajnie
|
Dokladnie. W dupie sie Tobie i innym przewraca.
Za duże macie oczekiwania. Dajcie więcej od siebie.