Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7376
Stary 07.07.2018, 21:12
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Cytat albo przeproś. No chyba, ze stwierdzenie, że nie zdziwią mnie cyrki oraz zastanawianie się na czym zarząd opiera optymizm jest "pisaniem że mecz się nie odbędzie".

"Cieszycie się z tego że klubowi nie idzie." Niby po czym wnioskujesz, ze się ciesze? No chyba, że po prostu twierdzisz, że dzisiejszy mecz jest wielkim sukcesem frekwencyjnym oraz finansowym i już szukamy zespołu, który za rok przyjdzie na drugą edycję, a ja się czepiam.

I opowiadając na twoje kolejne pytanie. Tak, byłem dzisiaj na meczu. A ty?
Dziwne, ze pominales ze swojej wypowiedzi czesc: "Nie zdziwi mnie jak miasto nas nie wpuści i będzie wstyd na całą Europę". Kontekst jest chyba oczywisty?
Na temat frekwencji nic nie twierdze, gdyz nie pamietam ostatniego naszego sparingowego meczu z Monaco, w trakcie wakacji, w trakcie mundialu i w trakcie zawirowan w klubie, wiec nie mam punktu odniesienia, na pewno jest to lepszy wynik niz wielu ekstraklasowych spotkan. Dlatego, w przeciwienstwie do Ciebie, nie oceniam.
Nie bylem na meczu, ale kupowalem bilet.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 07.07.2018 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując