mr_kwolf napisał(a):

Cytat albo przeproś. No chyba, ze stwierdzenie, że nie zdziwią mnie cyrki oraz zastanawianie się na czym zarząd opiera optymizm jest "pisaniem że mecz się nie odbędzie".
"Cieszycie się z tego że klubowi nie idzie." Niby po czym wnioskujesz, ze się ciesze? No chyba, że po prostu twierdzisz, że dzisiejszy mecz jest wielkim sukcesem frekwencyjnym oraz finansowym i już szukamy zespołu, który za rok przyjdzie na drugą edycję, a ja się czepiam.
I opowiadając na twoje kolejne pytanie. Tak, byłem dzisiaj na meczu. A ty?
|
Dziwne, ze pominales ze swojej wypowiedzi czesc: "Nie zdziwi mnie jak miasto nas nie wpuści i będzie wstyd na całą Europę". Kontekst jest chyba oczywisty

?
Na temat frekwencji nic nie twierdze, gdyz nie pamietam ostatniego naszego sparingowego meczu z Monaco, w trakcie wakacji, w trakcie mundialu i w trakcie zawirowan w klubie, wiec nie mam punktu odniesienia, na pewno jest to lepszy wynik niz wielu ekstraklasowych spotkan. Dlatego, w przeciwienstwie do Ciebie, nie oceniam.
Nie bylem na meczu, ale kupowalem bilet.