wiesniak842 napisał(a):

Ty dopiero co pisales, ze ten mecz sie nie odbedzie i jeszcze smiesz narzekac na frekwencje ? ....a dekle, najpierw sami sracie do gniazda, a pozniej cieszycie sie z tego, ze klubowi cos nie idze. Wstyd mi za takich jak Ty.
|
Cytat albo przeproś. No chyba, ze stwierdzenie, że nie zdziwią mnie cyrki oraz zastanawianie się na czym zarząd opiera optymizm jest "pisaniem że mecz się nie odbędzie".
"Cieszycie się z tego że klubowi nie idzie." Niby po czym wnioskujesz, ze się ciesze? No chyba, że po prostu twierdzisz, że dzisiejszy mecz jest wielkim sukcesem frekwencyjnym oraz finansowym i już szukamy zespołu, który za rok przyjdzie na drugą edycję, a ja się czepiam.
I opowiadając na twoje kolejne pytanie. Tak, byłem dzisiaj na meczu. A ty?