wiesniak842 napisał(a):

Ty dopiero co pisales, ze ten mecz sie nie odbedzie i jeszcze smiesz narzekac na frekwencje ? ....a dekle, najpierw sami sracie do gniazda, a pozniej cieszycie sie z tego, ze klubowi cos nie idze. Wstyd mi za takich jak Ty.
|
Dokladnie.
Takie osoby wyją aby wyć. Pzestalem czytac ich posty, co wczesniej mi sie nie zdarzalo. Dno i warstwa smierdzacego mułu.
Wierze, ze ten zły okres nie pojdzie na marne i osobniki odpuszcza sobie Wisle.