wiśnia napisał(a):

|
karnety kupiłeś, jazda do kas ale już... - tym tonem to komunikuja karki które rządzą Wisła swoim naiwnym chloptasiom co mają robić. Tak więc możesz sobie pogadać ale nie tym tonem do normalnych kibiców którzy oceniają sytuacje według swojego uznania i wiedzą co mają robić...
|
Adresat (bridgeburner) doskonale wyłapał mój żart, a Ty wchodzisz w konwersację i denerwujesz się nie wiem o co.
Denerwować to się ewentualnie można jak się czyta kolejny podobny wywiad z MS w którym mówi, że wszystko jest w zasadzie ok albo zaraz będzie, a tymczasem póki co jesteśmy bezdomn (bez stadionu), bez pieniędzy i bez strzelającego cokolwiek napastnika (o innych kwiatkach nie wspomnę).