mr_kwolf napisał(a):

Nie zmienia to faktu, że ściągając do Polski taki klub jak Monaco twoim celem są zwykli Kowalscy którzy nawet nie wiedzą jak wygląda pierwsza jedenastka Wisły, a przyjdą "bo Monaco". Nie chodzi o ściągnięcie karnetowiczów itd bo oni przyszliby nawet na Tłoki Gorzyce.
Niestety frekwencja dzisiaj to porażka i chyba ostatnia odsłona Pucharu imienia Henryka Reymana, a na pewno ostatnia w takiej formie.
|
Ty dopiero co pisales, ze ten mecz sie nie odbedzie i jeszcze smiesz narzekac na frekwencje

? ....a dekle, najpierw sami sracie do gniazda, a pozniej cieszycie sie z tego, ze klubowi cos nie idze. Wstyd mi za takich jak Ty.