Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7369
Stary 07.07.2018, 19:59
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie zmienia to faktu, że ściągając do Polski taki klub jak Monaco twoim celem są zwykli Kowalscy którzy nawet nie wiedzą jak wygląda pierwsza jedenastka Wisły, a przyjdą "bo Monaco". Nie chodzi o ściągnięcie karnetowiczów itd bo oni przyszliby nawet na Tłoki Gorzyce.

Niestety frekwencja dzisiaj to porażka i chyba ostatnia odsłona Pucharu imienia Henryka Reymana, a na pewno ostatnia w takiej formie.
Ty dopiero co pisales, ze ten mecz sie nie odbedzie i jeszcze smiesz narzekac na frekwencje? ....a dekle, najpierw sami sracie do gniazda, a pozniej cieszycie sie z tego, ze klubowi cos nie idze. Wstyd mi za takich jak Ty.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 07.07.2018 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując