Patryko napisał(a):

Słowo ponoć kluczowe A może się po prostu troszeczkę w tej Polsce zakochał?
|
Podałem dwa źródła
plotki, że Rafał Wolski rozważa powrót do Wisły i jako, że jest to póki co
plotka, wpisałem ją właśnie w tym temacie. Czy się sprawdzi? Zobaczymy. Osobiście cieszyłbym się z powrotu tego piłkarza. Bardzo żałowałem, że nie udało się go wykupić gdy był u nas na wypożyczeniu.